Įmonė "Mikrodelta" buvo įkurta 1992 m. pavasarį.

 

Pradžioje prekiavome telekomunikacine įranga - telefonais ir faksimiliniais aparatais, po to pradėjome prekiauti garso ir vaizdo technika. Pirmenybę teikėme tik aukštos kokybės garsių gamintojų technikai.

 

1995 m. tapome oficialiu Panasonic verslo partneriu Lietuvoje. Pradėjome ir didmenine Panasonic produktų prekybą. Įmonė nuolat plečiasi, nuolat ieškome naujų bendradarbiavimo partnerių. Mūsų klientai nuo mažiausios iki didžiausios prekybinės įmonės Lietuvoje.

 

Nuo pat įmonės įkūrimo dienos turime savo serviso skyrių, kuris užsiima garso, vaizdo, kompiuterių ir buitinės technikos remontu. Nuo 1997 m. esame atestuotas Panasonic serviso centras.

 

Maloniai kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę, esančią Kęstučio 71, Kaune kur Jums suteiksime išsamią konsultaciją apie visas Jus dominančias prekes. Parduovėje turime beveik visas Panasonic prekes, nurodomas šioje svetainėje, kurias galite tiesiog iškarto įsigyti. Kvalifikuoti mūsų darbuotojai padėjus Jums įsigyti Jūsų pareikius tenkinančią prekę. (Kainos parduotuvėje gali skiris nuo kainų internetinėje parduotuvėje).

 

 

                                     

 

 

Kodėl Jums geriausiai bendradarbiauti su mumis? Todėl kad mes:

- prekes turime savo sandėlyje, Jums nereikės laukti kol jos bus pristatytos,

- prekes pristatome tiesiai iš Panasonic sandėlio tik originalias – Jums nereikės pergyventi dėl prekių kokybės,

- pirmi gauname naujausius modelius ir prekes,

- galime pasiūlyti pačias geriausias kainas,

- tiesiai iš gamintojo galime užsakyti prekes, kurių nėra Lietuvoje,

- teikiame konsultaciją, prekes galite apžiūrėti mūsų parduotuvėje ir įsitikinti ar jos Jums tinka,

- galime pristatyti originalias dalis ir eksploatacines medžiagas, Jums nereikės rūpintis kur jų ieškoti,

- patys atliekame servisą - Jums nereikės ieškoti kur remontuoti prekes garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

 

 

Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo!

 

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.