Objektyvai ir priedai

Kad Jūsų fotografavimas taptų dar lengvesnis bei patogesnis ir galėtumėt išplėsti savo kūrybines galimybes, pateikiame Jums platų pasirinkimą priedų, skirtų Panasonic fotoaparatams - tai įvairūs objektyvai, filtrai, mikrofonai ir pan. Norite pavaizduoti tekantį vandenį, tačiau per greitai veikiantis užraktas sustabdo vandens judėjimą. Ar pasiduosite ir nustatysite mažesnį užrakto greitį dieną? Šiuo atveju naudingas neutralaus tankumo (ND – Neutral Density) filtras. Jis sumažina į objektyvą patenkantį šviesos kiekį. Manėte, užfiksavote nuostabų peizažą, tačiau net tokioje gražioje aplinkoje dangaus mėlynumas arba žolės žalumas išėjo išblukęs. Ar jums kada nors yra taip atsitikę? Taip nutinka dėl atspindėjimo. Poliarizuotos šviesos (PL – Polarized Light) filtras slopina atspindžius ir atvaizduoja natūralias objekto spalvas. PL filtras išryškina dangaus spalvas ir žalumos kontrastą, nuslopina vandens stiklinių paviršių atspindžius, todėl gaunate aiškias ir ryškias nuotraukas. Objektyvas – tai šviesos vartai. Štai kodėl jis yra svarbiausia fotoaparato dalis. Ieškodama natūralių fotografijos tekstūrų ir atmosferos, Panasonic visada siekė sukurti tobulą objektyvą. Taip Panasonic pristatė pirmąjį* pasaulyje kompaktiško skaitmeninio fotoaparato su optiniu vaizdo stabilizavimu objektyvą ir sukūrė masinę asferinių lęšių, pasižyminčių aukštos kokybės vaizdais ir kompaktišku dydžiu, gamybos sistemą. Dėl tos pačios priežasties Panasonic itin gerai vertinama dėl objektyvų kokybės ir unikalių lęšių gamybos bei vertinimo technologijų. Panasonic kruopščiau nei bet kuri kita įmonė kuria kiekvieną objektyvą.

Prekių 1-1240

Nustatyti mažėjimo tvarka
per page
Page
View as Tinklelis Eilute

Prekių 1-1240

Nustatyti mažėjimo tvarka
per page
Page
View as Tinklelis Eilute
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.