Plaukų priežiūrai

Plaukų džiovintuvai Panasonic naudojant naujausią technologiją užtikrina drėgmę plaukuose, kad plaukai būtų lygūs ir blizgantys. Mažos dalelės prasiskverbia giliai į plauką ir užtikrina optimalų drėgmės balansą, kad plauko paviršius būtų geros būklės, o plaukai taptų blizgūs ir lengvai formuojami. Plaukų džiovintuvai Panasonic gaminami skirtingų galingumų. Plaukų džiovintuvai turi reguliuojamus temperatūros ir vėjelio greičio nustatymus, kurie padės saugiai išdžiovinti tiek lūžinėjančius ir silpnus, tiek garbanotus ir storus plaukus. Su specialiai džiovintuvų antgaliais suteiksite plaukams purumo ir suformuosite norimą šukuoseną. Panasonic gamina tokius prietaisus, kaip plaukų džiovintuvas su jonizatoriumi, plaukų tiesintuvas, plaukų tiesinimo žnyplės ir pan.

11 prekės(-ų)

Nustatyti mažėjimo tvarka
per page
View as Tinklelis Eilute

11 prekės(-ų)

Nustatyti mažėjimo tvarka
per page
View as Tinklelis Eilute
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.