Dulkių siurblių remontas

Dulkių siurblių remontas Kaune

Dulkių siurblių remontas, diagnostika ir valymas – visi darbai atliekami "Mikrodelta" taisykloje. Kvalifikuoti meistrai remontuoja įvairių gamintojų dulkių siurblius. Musų atliekami darbai: buitinių dulkių siurblių remontas, profesionalių / plaunamų / pramoninių dulkių siurblių remontas, robotų siurblių remontas.

Jeigu jūsų dulkių siurblys nesiurbia ar silpnai siurbia, garsiai užia, besiurbiant išsijungia ar visai neįsijungia, kibirkščiuoja, per daug kaista, neužsidaro korpusas, neveikia laido fiksatorius ar nutrūkęs maitinimo laidas ir t.t. - Jums tikrai pravers dulkių siurblio taisymas. Nevarkite - mes visame Kaune, pasirūpinsime Jūsų dulkių siurblio remontu.

„Mikrodelta“ taisykloje greitai ir kokybiškai atliekamas visų gamintojų:

- dulkių siurblių remontas

- smulkios buitinės technikos remontas


 


Išrašome defektinius aktus draudimo bendrovėms.

 

UAB "Mikrodelta" dulkių siurblių taisykla:

Kęstučio g. 71, Kaunas LT-44300

tel. 8-37-209452, el.p. info@mikrodelta.lt

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.