Sisteminiai fotoaparatai

Panasonic sisteminiai fotoaparatai (dar kitaip vadinami mirrorless arba beveidrodiniais) naudojami norint gauti aukštos kokybės nuotraukas. Jų fokusavimo greitis ir nuotraukų kokybė tokia pat kaip ir veidrodinių fotoaparatų Taip pat turi galimybę keisti objektyvus. Panasonic sisteminių fotoaparatų pranašumai prie viedrodinius - kadangi sisteminiuose fotoaparatuose nėra veidrodžių, jei mažesni ir lengvesni už veidrodinius fotoaparatus, taip pat didesnis fotografavimo greitis, gali greičiau fotografuoti serijomis ir turi galimybę fotografuoti tyliai, be jokio garso. Neįtikėtinai kompaktiškas ir pažangus Panasonic LUMIX GM serijos fotoaparatas = yra pirmasis aukštos kokybės fotoaparatas, kuris lengvai tilps Jūsų kišenėje. Mėgaukitės stulbinančia vaizdo kokybe ir keičiamų objektyvų kūrybiškumo laisve kad ir kur bebūtumėte.

11 prekės(-ų)

Nustatyti mažėjimo tvarka
per page
View as Tinklelis Eilute

11 prekės(-ų)

Nustatyti mažėjimo tvarka
per page
View as Tinklelis Eilute
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.