Kodėl registruotis

Mikrodelta.lt svetainėje registruotis gali tiek fiziniai asmenys, tiek verslo klientai.

 

Ši svetainė - pilnai automatizuota sistema, kurioje galėsite matyti visą užsakymo vykdymo procesą ir savo pirkimų istoriją.

 

Užsiregistruoti galite tiek prieš pasirinkdami prekę, tiek po pasirinktos prekės įdėjimo į krepšelį.

 

Registruotis yra lengva, užima nedaug laiko ir nieko nekainuoja.

 

Registruotiems vartotojams perkant prekes nebereikia gaišti laiko pirkimo metu įvedinėjant savo duomenis. Vieną kartą prisiregistravus sistemoje kliento duomenys išsaugomi kitiems jo pirkimams.

 

Užsiregistravusių vartotojų prekės saugomos pirkėjo informaciniame lange, todėl kitą kartą tų pačių prekių nebereikės iš naujo ieškoti svetainės kataloge.

 

Jūsų duomenys yra saugūs ir informacija apie Jus tretiesiems asmenims nėra prieinama. Informacija saugoma "Mikrodelta" duomenų bazėje ir naudojama tik užsakymų vykdymui.

 

Kiekvienam verslo kliento pirkimui gali būti taikomos atskiros sąlygos ir nuolaidos, sudaroma atskira prekių tiekimo sutartis.

 

Prisiregistravę vartotojai gali gauti specialius ir akcijinius pasiūlymus.

 

Svetainėje pirkimus gali vykdyti ir neužsiregistravę pirkėjai, todėl visa informacija apie prekes, jų kainas yra prieinama ir neužsiregistravusiems vartotojams. Į iškilusius klausimus Jums visuomet pasiruošę atsakyti profesionalūs vadybininkai, tereikia susisiekti nurodytais kontaktais.

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.