Prekių grąžinimas

 

7.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Civilinio kodekso normomis.

 

7.2. Jei prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ir tai nustatė autorizuotas serviso centras, URMO.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, Klientui neprieštaraujant, ją pakeisti analogiška preke, arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

 

7.3. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, nenaudota ir nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), originalioje tvarkingoje pakuotėje, pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu prekė ir pakuotė netenkina anksčiau išvardintų sąlygų, ji nėra priimama grąžinimui.

 

7.4. Nepraėjus 14 (keturiolikai) dienų nuo prekės pristatymo, Klientas turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai į el. paštą info@mikrodelta.lt. ir nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų išsiųsti prekę Pardavėjui.

 

7.5. Klientas neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu:

 

      7.5.1. perkami garso ir vaizdo kūriniai ir fonogramos bet kokiose laikmenose, kompiuterinės programos, ir Klientas pažeidė pakuotės apsaugas (atplėšė ar atidarė pakuotę);

 

      7.5.2. prekės, kurios buvo gaminamos ar užsakytos pagal Kliento individualų užsakymą;

 

      7.5.3. Klientas prekę sugadino ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizdą (pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai);

 

      7.5.4. kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 

7.6. Prekės grąžinamos adresu: UAB "MIKRODELTA", Kęstučio 71, LT-44300 Kaunas

 

7.7. Pinigai už grąžinamas prekes Pirkėjui pervedami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 14 dienų.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.