1. Praėjus daugiau kaip 7 (septynioms) dienoms nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217: „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

 

2. Jei prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ir tai nustatė autorizuotas serviso centras, „MIKRODELTA” įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, Klientui neprieštaraujant, ją pakeisti analogiška preke, arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217, nauja redakcija.

 

3. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, nenaudota ir nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), originalioje tvarkingoje pakuotėje, pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu prekė ir pakuotė netenkina anksčiau išvardintų sąlygų, ji nėra priimama grąžinimui.

 

4. Nepraėjus 7 (septynioms) dienoms nuo prekės pristatymo, Klientas turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai į el. paštą info@mikrodelta.lt. Tokiu atveju prekių grąžinimas vykdomas pagal Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtinta „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ (nauja redakcija) nustatyta tvarka. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Klientas.

 

5. Klientas neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu:

 

      5.1. perkami garso ir vaizdo kūriniai ir fonogramos bet kokiose laikmenose, kompiuterinės programos, ir Klientas pažeidė pakuotės apsaugas (atplėšė ar atidarė pakuotę);

 

      5.2. prekės, kurios buvo gaminamos ar užsakytos pagal Kliento individualų užsakymą;

 

      5.3. Klientas prekę sugadino ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizdą (pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai);

 

      5.4. kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 

6. Prekės grąžinamos adresu: UAB "MIKRODELTA", Kęstučio 71, LT-44300 Kaunas

 

Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.