Belaidės ausinės Panasonic RZ-NJ320BE-K

Patogu nešioti, tvirtai laikosi
ERGOFIT PLUS: Dvigubo fiksavimo forma

Pagerinti, sodrūs žemieji dažniai
„Extra Bass System“ (XBS) su originalia akustine struktūra ir kontūro konstrukcija

Nesipainiojančios, patogios nešiotis
Magnetinės ausinės ir plokščias laidas

 

34,99 €
Pristatymas 1-2 d.d.
Yra sandėlyje
ID
PaRZNJ320BEK

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Belaidės gatvės ausinės RZ-NJ320B

NJ320B yra kompaktiškos, patogaus dizaino belaidės ausinės, kurių įrašų atkūrimo laikas siekia 18 val. 9 mm garsiakalbis atkuria aiškų, švarų garsą ir galingus žemuosius dažnius. Dėl ergonomiškos dvigubos formos jas patogu nešioti ir jos tvirtai laikosi.

„Bluetooth®“ „Extra Bass System“ Apytiksliai 18 val. trunkantis belaidis atkūrimas Mikrofonas Valdymas balsuSpartusis įkrovimas„Ergo Fit Plus“

Patogu nešioti, tvirtai laikosi

NJ320B sukurtos taip, kad jos tvirtai laikytųsi ir jas būtų patogu nešioti. Dėl ergonomiškos dvigubo fiksavimo formos ausinės tvirtai fiksuojasi dvejose vietose, prie kramslio ir prieškramslio, kad į ausį įstatoma ausinė tobulai tiktų ausiai.

Pagerinti, sodrūs žemieji dažniai

9 mm įrenginys izoliuoja garsus ir atkuria švarų garsą ir galingus žemuosius dažnius. „Extra Bass System“ (XBS) išsiskiria prievado dizainu, kuris optimizuoja oro srautą ir akustinį derinimą, kad būtų pagerintas žemųjų dažnių atkūrimas. Mėgaukitės sodriais žemaisiais dažniais per NJ320B be iškraipymo.

Nesipainiojančios, patogios nešiotis

NJ320B laidai niekada nesusipainioja. Integruotieji magnetai sukabina ausines, kad jos užimtų mažiau vietos, net kai nešiojamos ant kaklo, o plokščias laidas nesusipainioja ausines įsidėjus į krepšį ar kišenę.

Valdymo balsu funkcijos aktyvinimas / Maks. 18 val. klausymosi laikas / Spartusis įkrovimas

Naudokite išmaniojo telefono valdymo balsu funkciją ir pasirinkite muziką, reguliuokite garsą arba skambinkite. Ausinių įrašų atkūrimo laikas siekia 18 val. 15 min. sparčiojo įkrovimo – 90 min. klausymosi.

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Belaidės ausinės Panasonic RZ-NJ320BE-K
Jūsų vertinimas
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.