Belaidės ausinės Panasonic RZ-S300WE-K

Patikimas ryšys net ir minioje

Unikalaus dizaino antena kompaktiškame korpuse

Aukšta skambučių garso kokybė

Triukšmo mažinimas naudojant MEMS mikrofoną

Kompaktiškas korpusas ir išmanus valdymas

Jutiklinis mygtukas, „Panasonic Audio Connect“ programa

89,00 €
Pristatymas 1-2 d.d.
Yra sandėlyje
ID
PaRZS300WEK

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

RZ-S300W #SoundOn

Likite prisijungę.Kad ir kas nutiktų. Šios belaidės S300W ausinės užtikrina patikimą ryšį net ir minioje, kad mėgaudamiesi savo turiniu galėtumėte visur jaustis patogiai. Minimali ir kompaktiška konstrukcija nevaržo judėjimo, todėl turiniu ir pokalbiais galite mėgautis bet kur ir bet kada.

                                                           

Puiki skambučio kokybė

Pažangūs MEMS mikrofonai yra integruoti unikalios konstrukcijos korpuso labirinte, kuris slopina vėjo keliamą triukšmą, kad balsas būtų efektyviai perduodamas nuslopinant aplinkos triukšmą.

Patikimas ryšys net ir minioje

Dabar, net ir būdami minioje, galite pamiršti trukdžius, kuriuos patirdavote klausydamiesi muzikos arba skambindami; tai tapo įmanoma dėl optimizuotų jutiklinių mygtukų ir antenos kompaktiškame belaidžių S300W ausinių korpuse, bei nepriklausomų kairės ir dešinės pusės signalų sistemos. Mėgaukitės patikimu ryšiu, kad ir kur būtumėte.

Unikali antenos struktūra

Mažą S300W ausinių dydį pavyko užtikrinti integravus „Bluetooth“ anteną ir jutiklinius mygtukus ausinių valdymo skyriuje, tuo pačiu pagerinant ryšio patikimumą. Pritaikius mūsų patentuoto dizaino antenos struktūrą, antenos veikimas pagerėja, net jei ji integruojama mažame ausinės korpuse.

Nepriklausomų kairės ir dešinės pusės signalų sistema

Perjungiamo tipo sistema Anksčiau garso duomenys buvo transliuojami perjungimo forma, iš vienos ausinės į kitą. Šis metodas naudojo daugiau energijos ir buvo imlus garso trukdžiams. Viena nuo kitos nepriklausančios kairė ir dešinė pusės S300W ausinėse pritaikius naująjį metodą, garso duomenys iš šaltinio perduodami į abi belaides ausines iš karto, taip sumažinant energijos sąnaudas ir užtikrinant patikimą ryšį.

Suderinama su valdymu balsu

Balsu valdomos išmaniojo telefono funkcijos, tokios kaip „Siri®“, „Google Assistant™“ ir „Amazon Alexa“, gali būti suaktyvinamos naudojantis į ausis įstatomų S300W ausinių jutikliniu mygtuku.

Maks. 30 val. klausymosi laikas

Kartą įkrovus, atkūrimu per ausines galima mėgautis iki 7,5 val., o naudojant įkrovimo dėklo akumuliatorių, galimas 30 val. atkūrimas.

Spartusis įkrovimas

15 min. sparčiojo įkrovimo – 70 min. klausymosi.

Vienos ausinės naudojimas

Pritaikius sukeitimo funkciją, galite naudoti tik vieną, kairę arba dešinę, ausinę.

IPX4 Atsparumas vandeniui*

S300W ausinės atitinka IPX4 atsparumo vandeniui klasę *, o tai reiškia, kad užklupęs lietus nesukels jokių problemų. * Tik ausinės atitinka IPX4 reikalavimus. Tai netaikoma įkroviklio dėklui.

Aplinkos garso režimas

Bakstelėję palaikykite jutiklinį mygtuką ir perjunkite aplinkos garso režimą, kad klausydamiesi muzikos girdėtumėte ir aplinkos garsus. Sužinokite daugiau apie programinės aparatinės įrangos naujinimus

1 Jutiklinis mygtukas 2 Skambučių mikrofonas 3 LED indikatorius (ausinės) 4 LED indikatorius (įkroviklio dėklas) 5 Įkroviklio dėklas 6 Įkroviklio laido lizdas (dėklo išorė)

Jutikliniu mygtuku galima atlikti įvairius veiksmus *Galimos spalvos gali skirtis atsižvelgiant į šalį. Efektyvūs 2 MEMS mikrofonai atkuria aiškų ir kokybišką skambučio garsą LED mirksi mėlynai arba raudonai LED nurodo akumuliatoriaus naudojimo trukmę 3 etapais Dėl kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos įkrovimo dėklą patogu nešiotis *Galimos spalvos gali skirtis atsižvelgiant į šalį. Prieš išeidami greitai įkraukite ausines pasinaudodami USB C tipo laidu

Driver Unit (mm): 6 mm (1/4 in)
Magnet Type: Neodymium
Impedance (Ω): -
Sensitivity (dB/mW): -
Frequency Information Frequency Response (with cord) Frequency Band (with Bluetooth®): - 20 Hz - 20 kHz
Control/ Mic: Touch sensor / MEMS Mic
Playback Time with Battery (AAC) Headphones Headphones with Charging cradle: Approx. 7.5 hours Approx. 30 hours
Charging Time (25°C/ 77°F) Headphones Charging cradle Headphones with Charging cradle: Approx. 2 hours Approx. 2.5 hours Approx. 4 hours
Quick Charge (15 minutes, AAC) Headphones: Approx. 90 minutes
Continuous Communication Time Headphones: Approx. 4.5 hours* *May vary depending on smartphone.
Waiting Time Headphones: Approx. 24 hours (Auto power off does not work)
Dimensions (W x H x D) Headphones Charging cradle: Approx. 17 mm x 17 mm x 28 mm Approx. 74 mm x 39 mm x 30 mm
Weight Headphones (one side only: L and R are the same) Charging cradle: Approx. 4 g (0.14 oz) Approx. 45 g (1.6 oz)
Supplied Accessory: USB charging cord: Approx. 0.5 m (1.6 ft) (Input Plug: USB A Shape, Output Plug: USB Type-C Shape), Earpieces set: XS, S, M, L (M attached)
: ・Specifications are subject to change without notice. All numbers given here are approximate. ・Water resistance specifications are equivalent to IPX4 of IEC 60529.
: The Bluetooth® word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Panasonic Corporation is under license. Other trademarks and trade names are those of their respective owners.
Bluetooth® Wireless Technology Version Supported Profiles Codec Operating Distance: 5.0 A2DP, AVRCP, HSP, HFP SBC, AAC Up to 10 m (33 ft)
Water Resistance: IPX4 Equivalent (Headphones only)
Dual Hybrid Noise Cancelling: -
Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Belaidės ausinės Panasonic RZ-S300WE-K
Jūsų vertinimas
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.