Mikrobangų krosnelė Panasonic NN-GD36HMSUG

NN-GD36HMSUG Inverterinė mikrobangų krosnelė su keptuvo funkcija

• Mikrobangų krosnelė su keptuvo funkcija ir virimo garuose priedu • Gaminimas garuose + keptuvėje: lengvai gaminkite garuose, virinkite, kepkite ant grotelių ir gaminkite ant grotelių garuose • 17 automatinių programų

mikrobangų krosnelė su griliumi

inverterio technologija

vidinis 23 l plotas su akrilo paviršiumi

skaitmeniniai valdikliai

mikrobangų krosnelė 950 W

Grilius 1000 W

17 automatinių programų

turbo atitirpinimas

„Panacrunch“ keptuvė

gryno garo priedas

griliaus grotelės

besisukanti plokštė 28,5 cm

išstumiami valdikliai

pusiau veidrodinis durų paviršius

vaiko saugos spyna

spalva: sidabrinė

229,99 €
Išparduota
Pagal užsakymą
ID
PaNNGD36HMSUG

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Sveikas gaminimas garuose + keptuvėje

NN-GD36 mikrobangų krosnelėje su keptuvo funkcija yra gaminimo garuose + keptuvėje funkcija, kuria naudodamiesi lengvai ir greitai paruošite maistą garuose arba ant grotelių. Gaminimas garuose yra vienas iš geriausių būdų, kaip greitai patiekti šviežią maistą, nors esate labai užsiėmę. Gaminimas garuose + keptuvėje yra patikimas gaminimo įrankis, suteikiantis galimybę pasinaudoti įvairiomis gaminimo funkcijomis: Garai, Virinimas, Kepimas ant grotelių arba Gaminimas ant grotelių garuose.. Pagaminkite daug puikių patiekalų. Uždėję „Panacrunch“ keptuvės dangtį maistą gaminsite tik garuose, nes gaminimo proceso metu nerūdijančio plieno dangtis atspindi mikrobangas. Jei keptuvę naudosite be dangčio, apatinė gaminamo maisto dalis lengvai apskrus, o bet koks aliejaus perteklius nutekės į keptuvės šoną. Daugiafunkce mikrobangų krosnele NN-GD36 paruošite sultingą maistą, kuriame bus išlaikytos maistingos šviežių ingredientų medžiagos, o jūs galėsite mėgautis kokybišku ir greitai paruoštu šviežiu maistu.

Efektyvumas spustelėjus mygtuką

Pasinaudoję funkcija „Quick 30“ galite greitai ir paprastai apdoroti maistą 30 sek., nesirinkdami jokių papildomų nustatymų. Be to, funkcija „Add Time“ suteikia lankstumo virtuvėje. Jei automatinėje gaminimo programoje nustatyto laiko neužtenka ir jūs norite gaminti maistą ilgiau, galite pasinaudoti funkcija „Add Time“ ir pridėti tiek laiko, kiek norite. Be to, jei norite atsikratyti nemalonaus mikrobangų krosnelės kvapo, pasinaudokite tam skirta „Aqua Clean“ funkcija. Įdėkite į mikrobangų krosnelę puodelį vandens su citrinos sultimis ir paspauskite mygtuką „Aqua Clean“. Puodelyje esantis vanduo užvirs, o susidarę garai panaikins kvapus ir išvalys mikrobangų krosnelės vidų be jokių valymo priemonių.

Naujas būdas maistui ruošti

Atraskite šviežio ir sveiko maisto ruošimo džiaugsmą pasinaudodami „Panasonic“ mikrobangų inverterio technologija. Dėl tikslaus galios valdymo patiekalai paruošiami tolygiai ir negaištant laiko.

Optimalūs maisto gaminimo rezultatai

Paruošti didkepsnį iki tobulos, sultingos, rausvos konsistencijos viduje ir traškios tekstūros išorėje visada yra iššūkis. Bet, naudojantis „Panasonic“ mikrobangų inverterio technologija ir grilio funkcija, tai padaryti lengva. Skirtingai nei įprastinėse mikrobangų krosnelėse, kuriose pakartotinai įjungiama ir išjungiama maksimali galia, čia palaikomas optimalus galios lygis, todėl paruošite net sudėtingiausius patiekalus. Be jokių problemų tolygiai ir greitai atitirpinsite didkepsnį. Maistą paruošite ne tik atsargiau, bet ir greičiau.¹ ¹ Taikoma tik kombinuotoms mikrobangų krosnelėms ir mikrobangų krosnelėms su griliu.

Naujas būdas maistui ruošti. Šviežia. Sveika. Sumanu

Kuo skiriasi „Panasonic“ mikrobangų krosnelės su inverterio technologija ir be jos? Įprastinėse mikrobangų krosnelėse įjungiama ir išjungiama maksimali galia, tuo tarpu inverterio technologija palaiko optimalų galios lygį ir greitai paruošia sveikus bei tolygiai paruoštus patiekalus.

Tolygus šildymas ir atitirpinimas

Išlydyti šokoladą įprastinėje mikrobangų krosnelėje jo neprideginus yra sudėtinga. Paruošti kūdikio maistą gali būti dar sudėtingiau, nes turite pasirūpini, kad jame neliktų per daug karštų ar šaltų vietų. Pasinaudodami mūsų „Panasonic“ mikrobangų inverterio technologija, galite tolygiai atšildyti ir atitirpinti net jautriausią maistą per rekordiškai trumpą laiką.

Laiko ir energijos taupymas

Maistą paruoškite iki 40 %¹ greičiau kombinuotu būdu, derindami keletą funkcijų vienu metu. Kitaip nei mikrobangų krosnelėse be inverterio technologijos, kuriose funkcijos veikia viena po kitos, todėl maistas ruošiamas ilgiau, čia mikrobangų funkcija suderinama su konvekcine arba grilio funkcija, arba su abiem vienu metu. Tokiu būdu jūs sutaupote 19 %¹ energijos veikiant ir net iki 50 %² parengties režimu. ¹ „Panasonic“ produktų palyginimas atliktas su 600 g vištienos gabaliukų. Procentas gali skirtis atsižvelgiant į ingredientus. ² „Panasonic“ vidinis gaminių tyrimas. Tikslias kiekvieno gaminio savybes rasite techninėse specifikacijose.

Oven Capacity: 23L
Inverter: Yes
Microwave Power: 1000W
Grill Power: Quartz 1000W
Microwave Power Levels: 6
Grill Power Levels: 3
Combi settings: 3
Auto Programs: 17 (8 with Steam+Pan)
Turntable Size: 285 mm
Interior: Acrylic Grey
Door Screen: Silver Frame
Control Panel: Touch / Dial
Chaos/Turbo Defrost: Yes
Quick 30 Seconds Setting: Yes
Add time Setting: Yes
Child Lock: Yes
Colour: Silver
Accessories: Turntable (Round Glass Tray), Round Wire Rack, Steam+ Pan
Interior Dimensions W x D x H: 315 x 353 x 178
Exterior Dimensions W x D x H: 488 x 395 x 279
Net weight kg (Inc Glass tray & roller ring): 10.0 kg
Gross weight (kg): 11.5 kg
Carton box dimensions (m3): 0.07415
Width x Depth x Height (mm): 535 x 420 x 330
Energy Standby Mode: TBC
Noise Noise Level: TBC

microwave oven with grill, Inverter technology, internal area of 23 l with an acrylic surface, digital controls, microwave 950 W, Quartz grill 1000 W, 13 automatic programs, turbo defrosting, Panacrunch pan, pure steam accessory, grilling grate, rotating plate 28.5 cm, slide out controls, semi-mirror door surface, child safety lock, colour: silver

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Mikrobangų krosnelė Panasonic NN-GD36HMSUG
Jūsų vertinimas
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.