OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-48JZ980E

Rating:
100%

Natūralios spalvos ir didelis kontrastas – OLED skydas
Geriausios klasėje, spalvos, kontrastas, aiškumas ir automatinio DI režimas – „HCX Pro“ išmanusis procesorius
Išskirtinis kino teatro garsas – „Dolby Atmos®“
Pritrenkiantis greitis, raiška ir judesys – ekstremalus žaidimų režimas
Dar daugiau žiūrėjimo parinkčių – išmanioji televizija („my Home Screen 6.0“)

Special Price 1 099,99 € Regular Price 1 349,00 €
SKU
PaTX48JZ980E
Išparduota

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

OLED televizorius TX-48JZ980E


                       

Atkuria aukštesnės kokybės OLED vaizdą, kad būtų užtikrinta kino kokybė

JZ980 serijos 4K OLED televizorius sukurtas kinomanams. Jis tiksliai perteikia spalvas, gilius juodus atspalvius ir smulkiausias detales: būtent tam skirtas OLED ekrano skydas ir mūsų naujasis „HCX Pro“ išmanusis procesorius. Tuo tarpu „Dolby Atmos®“ prideda įtraukiantį namų kino garsą.


Pamatykite viską. Pajauskite viską.
Tiesiog čia. Tiesiog dabar. Įprastas vaizdas tampa kinematografiniu. Tai daugiau, nei tik įprastas filmo žiūrėjimas. Dabar viskas patobulinta. Sukurti profesionalių filmų kūrėjų, tik mūsų 4K OLED televizoriai perteikia pritrenkiant vaizdą, kuris užgniaužia kvapą. Erdvinis 3D garsas sužadins jūsų pojūčius, kad pasijustumėte pačiame veiksmo sūkuryje. Visos mūsų sukurtos technologijos skirtos sužadinti ir įkvėpti, kad kasdieniai vaizdai taptų kinematografiški.

Aukščiausio lygio kinematografiniai vaizdai
OLED skydas – 4K OLED televizoriai turi atskirai įžiebiamus pikselius, todėl atkuria natūralias spalvas ir didelį kontrastą – juoda iš tiesų yra juoda. Mūsų naujausias „HCX Pro“ išmanusis procesorius akimirksniu išanalizuoja vaizdą; nepriekaištingai tikslios spalvos, kontrastas ir aiškumas – geriausias vaizdas klasėje.

Pajuskite, kaip vystosi drama girdėdami kino teatro garsą
„Dolby Atmos®“ – mūsų garso sistema papildo nuostabų vaizdą ir perkels jus nuo sofos į patį veiksmo centrą. Integruoti garsiakalbiai ir garso apdorojimo technologija veikia kartu su „Dolby Atmos®“ technologija ir atkuria įtraukiantį garsą bei kilsteli pramogas į naują lygį.

Optimalus ryškumas ir spalvos bet kokiomis sąlygomis
Kelių HDR formatų palaikymas – aukščiausios klasė televizoriai palaiko visus HDR (didelio dinaminio diapazono) formatus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą veikimą neatsižvelgiant į vaizdo šaltinį. Ryškumas ir spalvos optimizuojamos kiekvienoje scenoje ir nesvarbu, ar šaltinis yra „Dolby Vision“, HLG, HDR10 ar naujasis „HDR10+ Adaptive“ formatas.

Intuityvus išmanusis televizorius
„my Home Screen 6.0“ – pasiekite dažniausius nustatymus vienu mygtuko paspaudimu. Prisekite mėgstamiausius, pavyzdžiui, vaizdo įrašų transliavimo programas, prie pagrindinio ekrano, kad matytumėte tik tai, ką naudojate.

Gyvenimas darnoje su televizoriumi
„my Scenery“ – mūsų naujieji aukščiausios klasės televizoriai gali pakelti nuotaiką net kai aktyviai nežiūrite. Naudodamiesi „my Scenery“ funkcija, galite pasirinkti raminančius vaizdus ir vaizdo įrašus arba patys juos nustatyti pagal savo nuotaiką arba dienos laiką. Puikiai tinka meditacijai arba ruošiantis eiti miegoti.

Valdykite televizorių laisvomis rankomis pasitelkdami „Google“
Įjunkite „Panasonic“ televizorių balsu be jokio nuotolinio valdymo pulto – tiesiog paprašykite „Google“. Balsu galite įjungti televizorių, reguliuoti garsumą ir atlikti kitus veiksmus. Naudodami „Google Assistant“ palaikantį įrenginį tiesiog pasakykite „OK Google“. *„Google Assistant“ neveikia tam tikrose šalyse ir tam tikromis kalbomis. Būtinas interneto ryšys. Galimybė naudotis paslaugomis priklauso nuo šalies ir kalbos. Gali būti reikalaujama užsisakyti paslaugą. „Google“ ir „Google Home“ yra „Google LLC“ prekių ženklai.

Kalbėkite į garsiakalbį
Veikia su „Alexa“: perjunkite kanalą, pagarsinkite arba išjunkite balsu su „Amazon Alexa“ įrenginiu. Labai praverčia kai rankos užimtos. * „Alexa“ neveikia tam tikrose šalyse ir tam tikromis kalbomis. Būtinas interneto ryšys. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję ženklai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų bendrovių prekių ženklai.

Žaiskite mėgaudamiesi greičiu, raiška ir judesio sklandumu
Ekstremalus žaidimo režimas – ekstremalus žaidimo režimas reiškia, kad mūsų naujasis 4K OLED televizorius yra pasiruošęs veiksmui. HDMI 2.1 palaiko didelį kadrų dažnį (angl. High Frame Rate – HFR), kintamą atnaujinimo dažnį (angl. Variable Refresh Rate – VRR) ir „AMD „FreeSynch Premium“ režimą, kad galėtumėte mėgautis nauju tikrovės lygiu, būtinu naujiesiems žaidimų įrenginiams.

Sklandūs veiksmo žaidimai dideliame OLED ekrane
„AMD FreeSync Premium“ – mūsų 2021 m. OLED televizoriai yra patvirtinti „AMD FreeSync Premium“. Jie sukurti taip, kad galėtumėte mėgautis žaidimo potyriais žaisdami naujausiais žaidimų įrenginiais. Mėgaukitės sklandžiu 4K vaizdu dideliame spalvotame ekrane ir pasinerkite į žaidimų pasaulį.

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-48JZ980E
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.