OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-65JZ2000E

Tikra juoda ir nepakartojamas vaizdo ryškumas perteikia kino teatro kokybės vaizdą – „Master HDR OLED“ profesionalams skirtas skydas 

Geriausios klasėje, spalvos, kontrastas ir aiškumas – „HCX Pro“ išmanusis procesorius

Kino teatro kokybės apgaubiantis garsas – „360° Soundscape Pro“ su „Dolby Atmos®“

Pritrenkiantis greitis, raiška ir judesys – ekstremalus žaidimų režimas

Dar daugiau žiūrėjimo parinkčių – išmanioji televizija ir „my Home Screen 6.0“

3 517,00 €
Tik pagal išankstinį užsakymą!
Yra sandėlyje
ID
PaTX65JZ2000E

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Vaizdas ir garsas pritaikytas specialiai namų kinui

Mūsų flagmanu tapę JZ2000 serijos televizoriai yra geriausias pasirinkimas namų pramogoms. Filmai, televizijos laidos, sporto renginiai ir žaidimai tarsi atgyja pritaikytame 4K OLED ekrane. Dėl integruotos „Technics“ garsiakalbių sistemos pasijusite pačiame veiksmo sūkuryje.


Pamatykite viską. Pajauskite viską.
Tiesiog čia. Tiesiog dabar. Įprastas vaizdas tampa kinematografiniu. Tai daugiau, nei tik įprastas laidos žiūrėjimas. Dabar viskas patobulinta. Sukurti profesionalių filmų kūrėjų, tik mūsų 4K OLED televizoriai perteikia pritrenkiant vaizdą, kuris užgniaužia kvapą. Erdvinis 3D garsas sužadins visus jūsų pojūčius, kad pasijustumėte pačiame filmo veiksmo sūkuryje. Visos mūsų sukurtos technologijos skirtos sužadinti ir įkvėpti, kad kasdieniai vaizdai taptų kinematografiški.

Kvapą gniaužiantys kinematografiniai vaizdai
„Master HDR OLED“ procesinis leidimas ir „HCX Pro“ išmanusis procesorius – ne visi 4K OLED televizoriai sukurti vienodai. Japonijoje pagamintas profesionalus 4K OLED ekrano skydas pasižymi išskirtiniu ryškumu ir kontrastu. Mūsų HCX Pro išmanusis procesorius akimirksniu išanalizuoja vaizdą; nepriekaištingai tikslios spalvos, kontrastas ir aiškumas – geriausias veikimas klasėje.

Visą apimantis garsas – pasijuskite veiksmo centre
„360° Soundscape Pro“ – mūsų unikali integruota „360゚Soundscape Pro“ garso sistema perkels jus nuo sofos į patį veiksmo centrą. Integruotų, į viršų nukreiptų ir į šonus garsą skleidžiančių garsiakalbių derinimą atliko „Technics“ ir čia naudojama „Dolby Atmos®“ sistema, kad pasijustumėte filmo veiksmo sūkuryje.

Išmanus būdas mėgautis puikiu vaizdu ir garsu
Automatinis DI – panaudojus DI JZ2000 išanalizuoja gaunamą signalą ir akimirksniu pakoreguoja vaizdo ir garso nustatymus. Automatinis DI žino sporto, gyvos muzikos, filmų scenų nustatymus, todėl lengvai juos jums parenka. Tiesiog įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės.

Optimalus ryškumas ir spalvos bet kokiomis sąlygomis
Kelių HDR formatų palaikymas – aukščiausios klasė televizoriai palaiko visus HDR (didelio dinaminio diapazono) formatus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą veikimą neatsižvelgiant į vaizdo šaltinį. Ryškumas ir spalvos optimizuojamos kiekvienoje scenoje ir nesvarbu, ar šaltinis yra „Dolby Vision“, HLG, HDR10 ar naujasis „HDR10+ Adaptive“ formatas.

Tobulas vaizdas esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms
„Dolby Vision® IQ“ kiekvieną akimirką sumaniai optimizuoja televizoriaus nustatymus, kad galėtumėte mėgautis tobulu vaizdu. Net jei kambarys yra ryškiai apšviestas arba visiškai tamsus, „Dolby Vision IQ“ dinamiškai prisitaiko prie kintančio apšvietimo, kad galėtumėte mėgautis geriausia žiūrėjimo patirtimi. Kino kūrėjų režimas ir išmanusis aptikimas – „Electronics“ prekių ženklų ir garsiausių filmų režisierių sukurtas kino kūrėjų režimas. Vienu mygtuku nustatoma filmo spalvų paletė, kontrastas, vaizdo formatas ir kadrų sparta, taip, kaip tai įsivaizdavo režisierius. Vaizdas pakoreguojamas automatiškai, net jei pasikeičia apšvietimo lygis.

Žaiskite mėgaudamiesi greičiu, raiška ir judesio sklandumu
Ekstremalus žaidimo režimas – ekstremalus žaidimo režimas reiškia, kad mūsų naujieji 4K OLED televizoriai yra pasiruošę veiksmui. „HCX Pro“ išmanusis procesorius beveik perpus sumažina įvesties delsą *. HDMI 2.1 palaiko didelį kadrų dažnį (angl. High Frame Rate – HFR) ir kintamą atnaujinimo dažnį (angl. Variable Refresh Rate – VRR), kad galėtumėte mėgautis nauju tikrovės lygiu, būtinu naujiesiems žaidimų įrenginiams. *Lyginant su 2020 OLED modeliais

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-65JZ2000E
Jūsų vertinimas
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.