OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-65LZ1000E

2 283,00 €
SKU
PaTX65LZ1000E
Tik pagal užsakymą.
Pristatymo terminą reikia tikslinti.

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-65LZ1000E


OLED TV TX-65LZ1000E Kitos kartos OLED perteikia kino teatro vaizdus, kurie jus užburs ir sužavės

                                         

LZ1000 serijos 4K OLED televizoriai perteikia sodrią juodą ir ryškias ekrane atgyjančias spalvas. Mėgaukitės filmais, televizija ir žaidimais su naujos kartos skydelio technologija ir HDMI 2.1 jungtimi.

Pamatykite viską. Pajauskite viską.

Tiesiog čia. Tiesiog dabar. Įprastas vaizdas tampa kinematografiniu. Tai daugiau, nei tik įprastas laidos žiūrėjimas. Dabar viskas patobulinta. Sukurti profesionalių filmų kūrėjų, tik mūsų 4K OLED televizoriai perteikia pritrenkiant vaizdą, kuris užgniaužia kvapą. Erdvinis 3D garsas sužadins visus jūsų pojūčius, kad pasijustumėte pačiame filmo veiksmo sūkuryje. Visos mūsų sukurtos technologijos skirtos sužadinti ir įkvėpti, kad kasdieniai vaizdai taptų kinematografiški.

Tikras kino teatro vaizdas

„Master OLED“ ir „HCX Pro“ išmanusis procesorius – Mūsų „Master OLED“ ekranai perteikia sodrią juodą spalvą ir stulbinamai tikslias spalvas, kad kino veiksmas prilygtų tikrovei. Mūsų HCX Pro išmanusis procesorius akimirksniu išanalizuoja vaizdą; nepriekaištingai tikslios spalvos, kontrastas ir aiškumas – geriausias veikimas klasėje.

„Dolby Atmos®“

Moderniausiuose kino teatruose ir mūsų televizoriuose naudojama „Dolby Atmos® perteikia aiškų, sodrų ir gilų garsą. Garso efektai tiksliai paskirstomi virtualioje erdvėje ir laike, kad sukurtų įtraukiančią aplinką.

Cinema Surround Pro

„Cinema Surround Pro“ – nuostabų vaizdą lydinti garsas leis sėdint ant sofos pasijusti pačiame veiksmo centre. Integruoti garsiakalbiai ir garso apdorojimo technologija atkuria įtraukiantį garsą ir kilsteli pramogas į naują lygį.

Automatinis DI

Automatinis DI – panaudojus DI, mūsų aukščiausios klasės televizoriai išanalizuoja gaunamą signalą ir akimirksniu pakoreguoja vaizdo ir garso nustatymus. Automatinis DI žino sporto, filmų scenų ir kitus nustatymus, todėl lengvai juos jums parenka. Tiesiog įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės.

Išmanus aptikimas

Pažangus išmanusis aptikimas – nustato ne tik patalpos apšvietimo ryškumą, bet ir patalpos apšvietimo spalvos temperatūrą, sureguliuoja vaizdą, kad jis būtų natūralesnis, pavyzdžiui, žiūrint šilto apšvietimo aplinkoje naktį.

Optimalus ryškumas ir spalvos bet kokiomis sąlygomis

Kelių HDR formatų palaikymas – aukščiausios klasė televizoriai palaiko visus HDR (didelio dinaminio diapazono) formatus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą veikimą neatsižvelgiant į vaizdo šaltinį. Ryškumas ir spalvos optimizuojamos kiekvienoje scenoje ir nesvarbu, ar šaltinis yra „Dolby Vision“, HLG, HDR10 ar naujasis „HDR10+ Adaptive“ formatas.

Nepriekaištingas vaizdas esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms

„Dolby Vision® IQ“ sumaniai optimizuoja televizoriaus nustatymus, kad galėtumėte mėgautis tobulu vaizdu. Net jei kambarys yra ryškiai apšviestas arba visiškai tamsus, „Dolby Vision IQ“ dinamiškai prisitaiko prie kintančio apšvietimo, kad galėtumėte mėgautis geriausia žiūrėjimo patirtimi.

Mėgaukitės namų kinų taip, kaip tai norėjo perteikti režisierius ir pamirškite apšvietimą

Kino kūrėjų režimas ir išmanusis aptikimas – „Electronics“ prekių ženklų ir garsiausių filmų režisierių sukurtas kino kūrėjų režimas. Vienu mygtuku nustatoma filmo spalvų paletė, kontrastas, vaizdo formatas ir kadrų sparta, taip, kaip tai įsivaizdavo režisierius. Vaizdas pakoreguojamas automatiškai, net jei pasikeičia apšvietimo lygis.

Tiksliai sukalibruoti „Netflix“ serialai tiek tamsioje, tiek šviesioje aplinkoje

„Netflix“ sukalibruotasis režimas – Mėgaukitės geriausiu „Netflix“ vaizdu ir namuose žiūrėkite aukštos kokybės 4K laidas taip, kaip to norėjo režisierius. Naudojant išmanųjį aptikimą vaizdai koreguojami atsižvelgiant į aplinkos ryškumą, todėl galite mėgautis bet kokio apšvietimo aplinkoje.

Transliuokite mėgstamus „Netflix“ serialus

Ar žinojote, kad galite lengvai transliuoti „Netflix“ laidas iš savo išmaniojo telefono į „Panasonic“ televizorių? Tiesiog prijunkite abu įrenginius prie „Wi-Fi“, palieskite transliavimo piktogramą ir viskas – jūs pasiruošę. Kodėl neišbandžius peržiūrinti serialą „Keisti dalykai“? *Reikalinga „Netflix“ transliacijų prenumerata.

Intuityvus išmanusis televizorius

„My Home Screen 7.0“ – palengvina prieigą prie išmaniojo televizoriaus ir jo naudojimą. Naudotojai populiarius nustatymus gali pasiekti ir tinkinti vienu mygtuko paspaudimu. Prisekite mėgstamiausias, pvz., vaizdo transliavimo programas, pradžios ekrane, kad matytumėte tik tai, ką naudojate.

Gyvenimas darnoje su televizoriumi

„my Scenery“ – mūsų naujieji aukščiausios klasės televizoriai gali pakelti nuotaiką net kai aktyviai nežiūrite. Naudodamiesi „my Scenery“ funkcija, galite pasirinkti raminančius vaizdus ir vaizdo įrašus arba patys juos nustatyti pagal savo nuotaiką arba dienos laiką. Puikiai tinka meditacijai arba ruošiantis eiti miegoti.

Valdykite savo televizorių balsu

Įjunkite savo „Panasonic“ televizorių, reguliuokite garsumą ir atlikite kitus veiksmus naudodami tik balsą ir įrenginį su „Google Assistant“, pvz., išmanųjį garsiakalbį, mobilųjį įrenginį ar planšetinį kompiuterį. Prieš pradėdami tiesiog pasakykite „Ok Google“. „Google“ ir „Google Nest Audio“ yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Nest Audio“ reikalingas „Wi-Fi“ tinklas, netoliese esantis elektros lizdas, „Google“ paskyra ir suderinamas mobilusis įrenginys. Minimalūs OS reikalavimai pateikiami adresu g.co/home/req.

Tiesiog paprašykite „Alexa“

Veikia su „Alexa“: perjunkite kanalą, pagarsinkite arba išjunkite balsu su „Amazon Alexa“ įrenginiu. Labai praverčia kai rankos užimtos. *„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų bendrovių prekių ženklai.

Žaiskite mėgaudamiesi greičiu, raiška ir judesio sklandumu

Ekstremalus žaidimo režimas – ekstremalus žaidimo režimas reiškia, kad mūsų naujasis 4K OLED televizorius yra pasiruošęs veiksmui. HDMI 2.1 palaiko didelį kadrų dažnį (angl. High Frame Rate – HFR), kintamą atnaujinimo dažnį (angl. Variable Refresh Rate – VRR) ir „AMD „FreeSynch Premium“ režimą, kad galėtumėte mėgautis nauju tikrovės lygiu, būtinu naujiesiems žaidimų įrenginiams.

Paprasta ir greita prieiga prie žaidimų nustatymų

Žaidimų valdymo plokštė – mėgaukitės paprastesniais ir intuityvesniais žaidimų nustatymais, kai žaidimų įrenginius prie televizoriaus prijungiate per HDMI. Mūsų naujoji žaidimų valdymo plokštė rodo išsamią su žaidimu susijusią informaciją, kad galėtumėte lengvai patikrinti nustatymų būseną. Kad žaidimų patirtis būtų dar sklandesnė, tai galima pasiekti 1 veiksmu, jei priskirta mygtukui „My APP“.

„Penta“ derintuvas

Penki televizijos signalo priėmimo būdai: Be palydovinės, kabelinės televizijos ir antenos, „Penta“ derintuvas palaiko dar du signalo kelius. Naudodami internetu priimamą signalą (IPTV) ir namų tinklą (TV>IP), galite rinktis televizoriaus vietą negalvodami apie antenos lizdą. Mėgaukitės televizijos programomis kiekviename kambaryje ir nesirūpinkite dėl papildomų jungčių.

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-65LZ1000E
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.