OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-77LZ2000E

4 566,00 €
SKU
PaTX77LZ2000E
Išparduota

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune


OLED TV TX-77LZ2000E Namų kino sistema, kurioje naudojamas modernus vaizdas ir garsas

Mėgaukitės namų pramogomis įsigiję LZ2000 serijos televizorių. Žiūrėkite filmus, geriausias televizijos laidas, sportą ir žaiskite naudodami mūsų kitos kartos skydų technologiją, kuri tikroviškus vaizdus paverčia dar ryškesniais, taip pat mėgaukitės garsu ir HDMI 2.1 žaidimais.


                                         

Pamatykite viską. Pajauskite viską.

Tiesiog čia. Tiesiog dabar. Įprastas vaizdas tampa kinematografiniu. Tai daugiau, nei tik įprastas laidos žiūrėjimas. Dabar viskas patobulinta. Sukurti profesionalių filmų kūrėjų, tik mūsų 4K OLED televizoriai perteikia pritrenkiant vaizdą, kuris užgniaužia kvapą. Erdvinis 3D garsas sužadins visus jūsų pojūčius, kad pasijustumėte pačiame filmo veiksmo sūkuryje. Visos mūsų sukurtos technologijos skirtos sužadinti ir įkvėpti, kad kasdieniai vaizdai taptų kinematografiški.

Naujos kartos spalvų tikslumas ir nepriekaištingi ryškumo lygiai.

„Master OLED Pro“ ir „HCX Pro“ išmanusis procesorius – mūsų „Master OLED PRO“ yra Japonijoje pagaminti kitos kartos ekranai, kurių perteikiamas išskirtinis ryškumas užtikrina dinamišką kontrastą ir žiūrėjimo patirtį. Mūsų HCX Pro išmanusis procesorius akimirksniu išanalizuoja vaizdą; nepriekaištingai tikslios spalvos, kontrastas ir aiškumas – geriausias veikimas klasėje.

„360° Soundscape Pro“

„360° Soundscape Pro“ – mūsų unikali integruota „360° Soundscape Pro“ garso sistema perkels jus nuo sofos į patį veiksmo centrą. Integruotų, į viršų nukreiptų ir į šonus garsą skleidžiančių garsiakalbių derinimą atliko „Technics“ ir čia naudojama „Dolby Atmos®“ sistema, kad pasijustumėte filmo veiksmo sūkuryje.

Garsiakalbių sistemos komplektas

Garsiakalbių rinkinio sistema – naujoji garsiakalbių rinkinio sistema atkuria tikslų garsą ir įgalina naudotojus išbandyti mūsų unikalią spindulį formuojančią funkciją. Šie maži garsiakalbiai gali būti naudojami išgaunant tikslų garso valdymą ir kuriant skirtingų garso lygių zonas. Naudotojai gali mėgautis geresne garso kokybe ir tuo pačiu sumažinti kitiems galimai sukeliamus trukdžius.

Išmanus būdas mėgautis puikiu vaizdu ir garsu

Automatinis DI – naudojant DI, jis išanalizuoja gaunamą signalą ir akimirksniu pakoreguoja vaizdo ir garso nustatymus. Automatinis DI žino sporto, gyvos muzikos, filmų scenų nustatymus, todėl lengvai juos jums parenka. Tiesiog įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės.

Optimalus ryškumas ir spalvos bet kokiomis sąlygomis

Kelių HDR formatų palaikymas – aukščiausios klasė televizoriai palaiko visus HDR (didelio dinaminio diapazono) formatus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą veikimą neatsižvelgiant į vaizdo šaltinį. Ryškumas ir spalvos optimizuojamos kiekvienoje scenoje ir nesvarbu, ar šaltinis yra „Dolby Vision“, HLG, HDR10 ar naujasis „HDR10+ Adaptive“ formatas.

Nepriekaištingas vaizdas esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms

„Dolby Vision® IQ“ kiekvieną akimirką sumaniai optimizuoja televizoriaus nustatymus, kad galėtumėte mėgautis tobulu vaizdu. Net jei kambarys yra ryškiai apšviestas arba visiškai tamsus, „Dolby Vision IQ“ dinamiškai prisitaiko prie kintančio apšvietimo, kad galėtumėte mėgautis geriausia žiūrėjimo patirtimi.

Mėgaukitės namų kinų taip, kaip tai norėjo perteikti režisierius ir pamirškite apšvietimą

Kino kūrėjų režimas ir išmanusis aptikimas – „Electronics“ prekių ženklų ir garsiausių filmų režisierių sukurtas kino kūrėjų režimas. Vienu mygtuku nustatoma filmo spalvų paletė, kontrastas, vaizdo formatas ir kadrų sparta, taip, kaip tai įsivaizdavo režisierius. Vaizdas pakoreguojamas automatiškai, net jei pasikeičia apšvietimo lygis.

Valdykite savo televizorių balsu

Įjunkite savo „Panasonic“ televizorių, reguliuokite garsumą ir atlikite kitus veiksmus naudodami tik balsą ir įrenginį su „Google Assistant“, pvz., išmanųjį garsiakalbį, mobilųjį įrenginį ar planšetinį kompiuterį. Prieš pradėdami tiesiog pasakykite „Ok Google“. „Google“ ir „Google Nest Audio“ yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Nest Audio“ reikalingas „Wi-Fi“ tinklas, netoliese esantis elektros lizdas, „Google“ paskyra ir suderinamas mobilusis įrenginys. Minimalūs OS reikalavimai pateikiami adresu g.co/home/req.

Tiesiog paprašykite „Alexa“

Veikia su „Alexa“: perjunkite kanalą, pagarsinkite arba išjunkite balsu su „Amazon Alexa“ įrenginiu. Labai praverčia kai rankos užimtos. *„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų bendrovių prekių ženklai.

Žaiskite mėgaudamiesi greičiu, raiška ir judesio sklandumu

Ekstremalus žaidimo režimas – ekstremalus žaidimo režimas reiškia, kad mūsų naujasis 4K OLED televizorius yra pasiruošęs veiksmui. HDMI 2.1 palaiko didelį kadrų dažnį (angl. High Frame Rate – HFR), kintamą atnaujinimo dažnį (angl. Variable Refresh Rate – VRR) ir „AMD „FreeSynch Premium“ režimą, kad galėtumėte mėgautis nauju tikrovės lygiu, būtinu naujiesiems žaidimų įrenginiams.

Paprasta ir greita prieiga prie žaidimų nustatymų

Žaidimų valdymo plokštė – mėgaukitės paprastesniais ir intuityvesniais žaidimų nustatymais, kai žaidimų įrenginius prie televizoriaus prijungiate per HDMI. Mūsų naujoji žaidimų valdymo plokštė rodo išsamią su žaidimu susijusią informaciją, kad galėtumėte lengvai patikrinti nustatymų būseną. Kad žaidimų patirtis būtų dar sklandesnė, tai galima pasiekti 1 veiksmu, jei priskirta mygtukui „My APP“.

„Penta“ derintuvas

Penki televizijos signalo priėmimo būdai: Be palydovinės, kabelinės televizijos ir antenos, „Penta“ derintuvas palaiko dar du signalo kelius. Naudodami internetu priimamą signalą (IPTV) ir namų tinklą (TVIP), galite rinktis televizoriaus vietą negalvodami apie antenos lizdą. Mėgaukitės televizijos programomis kiekviename kambaryje ir nesirūpinkite dėl papildomų jungčių.

Papildomai
Barkodas 5025232925698
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:OLED 4K Ultra HD televizorius Panasonic TX-77LZ2000E
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.