Televizorius Panasonic TX-55CR430E
SKU
PaTX55CR430
Išparduota.
Atsiimk nemokamai
mūsų parduotuvėje Kaune
Atsiimk per 2val*.
mūsų parduotuvėje Kaune
Greitas pristatymas
visoje Lietuvoje
Technikos taisykla
servisas Kaune
Display
Panel Direct LED Panel
Bright Panel —
Screen Resolution —
Aspect Ratio 16:9
Panel Drive 400 Hz RMR
Picture Mode Dynamic/Natural/Game/Movie
Dynamic Range Remaster —
HDR —
Viewing Angle 176degree
Contrast —
Colour Space —
Local Dimming —
Adaptive Backlight Dimming —
THX Certified Display —
4K Pure Direct —
isf Mode —
3D —
Sound Quality
Surround Mode —
Speakers Surround Sound
Speaker Output Stereo Speaker
Dolby Digital Plus*1 TBC
Sound Mode Movie/Flat/Classic/User/Speech/Music
Smart Features
my Home Screen —
Info Frame —
my Stream*2 —
Voice Assistant
Voice Assistant —
Direct Talk —
Voice Guidance —
EPG Y
On Screen Display Menu Languages 31 Languages*
Twin HD Tuner / HD Triple Tuner —
Unique Processing Engine —
Wireless LAN Built-in —
Panasonic TV Remote Apps
Panasonic TV Remote Apps —
Swipe & Share —
Smart Calibration —
Internet Apps
Internet Apps Y
Web Browser*3 —
Easy Mirroring —
DLNA Media Sharing
Bluetooth*4 Y
APT-X*5 —
Media Player
Media Player —
Support Format —
HbbTV —
Teletext Reception 1000pages
USB-HDD Recording Y
Multi Window —
VIERA Link —
Energy Data
Suppliers Trademark Panasonic
Model ID TX-55CR430B
Energy Efficiency Class A
Visible Screen Size (diagonal) 140 cm / 55 inches
On mode Average Power Consumption*6 TBC
Annual Energy Consumption*7 TBC
Standby Power Consumption <0.5 Watt
Off mode Power Consumption NA
Power Supply AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
Rated Power Consumption TBC
Ambient Sensor —
Design
Design Concept Black, Ultra Narrow Bezel (SDLED 6,5mm)
Pedestal Colour / Design Chrome, glossy
Terminal
Digital Tuner Reception —
Analogue Tuner TBC
DisplayPort (4K 60/50p Input) —
HDMI
HDMI 4 (Side)
HDMI (4K 60/50p with HDCP2.2) Y
Support Feature —
USB 3
LAN Port 1
CI (Common Interface) CI+ Slot
SD Card —
Scart Connector 1
Component Video Input shared with Composite AVI/O: V/L/R + Y/Pb/Pr
Digital Audio Output (Optical) 1 (optical)
Headphone Output 1
GENERAL
Included Accessory*8 Remote Control RC48125(RC5)
Dimensions (W x H x D) (w/o stand) 1232x713x107
Dimensions (W x H x D) (with stand) 1232x775x344
Weight (w/o stand) TBC
Weight (with stand) TBC
VESA Compatible Y
Total Boxed Weight TBC
Papildomai
Gamintojas Panasonic
Tipas LED LCD
Ekrano ?strižain? 55" (140 cm)
Ekrano raiška ULTRA HD (3840x2160)
Skleistin?s dažnis 400 Hz