Plaukų džiovintuvas Panasonic EH-NA98-K825

Plaukų džiovintuvas Panasonic EH-NA98-K825, 1800 W, su nanoe™ ir mineralų jonais

199,99 €
Tik pagal išankstinį užsakymą!
Yra sandėlyje
ID
PaEHNA98K825

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

• Galia: 1800 W.

• Technologija: nanoe™.

• Mineralo jonai: dvigubo mineralo funkcija, purkštukai išorėje.

• Oro greitis: 3 žingsniai (TURBO – SAUSAS – FORMAVIMAS).

• Oro temperatūra: 2 parinktys (karštas/šaltas).

• Temperatūros režimai: karšto/šalto oro – išmanus – galvos odos priežiūros – odos priežiūros.

• Greito džiovinimo antgalis: įmontuotas.

• Priedai: formavimo antgalis, greito džiovinimo antgalis.

 

Panasonic „EHNA98K825“ išsiskiria unikalia nanoe™ ir dvigubo mineralo funkcija. Tai revoliucinis plaukų džiovinimas su mineralų jonais. Šis prietaisas yra pažangiausias „Panasonic“ plaukų priežiūros įrankis. Tai daugiau nei tik plaukų džiovintuvas. Drėgme prisotinta nanoe™ plaukų priežiūra sveikiems ir gražiems plaukams, veido ir galvos odai.

Nanoe™ ir dvigubo mineralo funkcija

Ši unikalios technologijos funkcija padaro plaukus ypač atsparius UV spinduliams ir šukavimui. Pagerinkite savo kasdienę grožio priežiūros procedūrą lengvai ir paprastai su nanoe™.

Kas yra nanoe™?

Tai nematomos plika akimi vandens dalelės, kurių viduje yra itin daug drėgmės. „Panasonic“ džiovintuvas su šia patentuota technologija sugeneruoja apie 1000 kartų daugiau drėgmės su jonais viduje.

Skirtumas nuo įprastų džiovintuvų

Dauguma dabartinių plaukų džiovintuvų naudoja jonų technologiją. Jonai prisitvirtina prie plauko paviršiaus ir padengia plauko stiebą. Tuo tarpu nanoe™ padeda drėgmei prasiskverbti į plauko vidų ir jį sustiprina.

Kiti nanoe™ privalumai

Moderni nanoe™ technologija ne tik drėkina plaukus, bet ir suteikia jiems švelnumo. Taip pat padeda rūpintis jūsų galvos oda, užkertant kelią jos išsausėjimui, o plaukų trinkimas tampa lengvesnis. Be viso to nanoe™ mažina plaukų elektrinimąsi, todėl plaukus iššukuosite ir šukuoseną suformuosite lengviau.

Subalansuotas, ergonomiškas dizainas

Šis ergonomiškas gražių formų dizainas buvo sukurtas skiriant didelį dėmesį balansui, laikant prietaisą rankoje ir patogiam jo suėmimui. Dėl to džiovintuvą lengva laikyti rankoje net ilgiau džiovinant plaukus.

Išmanus temperatūros valdymo režimas

Integruotas aplinkos temperatūros jutiklis tiksliai matuoja supančios aplinkos temperatūrą ir pagal tai sureguliuoja pučiamo oro srauto temperatūrą. Tai leidžia užtikrinti komfortišką džiovinimą bet kuriuo metų laiku bet kurioje aplinkoje.

Susilenkianti rankena

Patogus džiovintuvas visuomet tilps į jūsų kelioninį krepšį dėl susilenkiančios rankenos ir kompaktiško laikymo galimybių.

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Plaukų džiovintuvas Panasonic EH-NA98-K825
Jūsų vertinimas
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.