Muzikinis centras Panasonic SC-PM50DEP-K DVD
Galingumas (RMS) - 2x25W (1kHz,6ohms,10%THD)
DVD atkūrimas
Sodrūs žemieji dažniai ir aiškus garsas
USB atkūrimas
Naudojimo paprastumas
SKU
PaSCPM50K
Prekė yra parduotuvėje.
Pristatymas 1–2 d.d.
Atsiimk nemokamai
mūsų parduotuvėje Kaune
Atsiimk per 2val*.
mūsų parduotuvėje Kaune
Greitas pristatymas
visoje Lietuvoje
Technikos taisykla
servisas Kaune
DVD
DVD-Video yes
DVD-R*1/DVD-R DL*1/DVD-RW*1
DVD-Video yes
MP3*2 yes
JPEG yes
DivX®*3 yes
DVD+R*1/ +R DL*1/ +RW*1
CD
CD-DA yes
CD-R/-RW*4
CD-DA yes
Video CD yes
SVCD*5/HDCD yes
MP3*2 yes
JPEG yes
DivX®*3 yes
AUDIO SYSTEM
Output Channel 2ch
Power Output
Total Power (RMS) 25W×2 (1kHz,6ohms,10%THD)
Dolby Digital yes
USB
Slot yes
USB Standard USB 2.0 High Speed
Playback
HIGH QUALITY SOUND
D.Bass yes
Preset EQ yes (Rock,Classic, Pop, Jazz)
Front
Configuration 1 way 1 speaker
Speaker Unit Full Range: 10cm Cone Type
TERMINAL
Video Output yes
Component Output yes
Line Output (RCA) yes
Music Port (3.5mm) yes
TUNER
Band/ Station Presets 20-FM
RDS yes
OTHERS
Video System PAL/NTSC
Power Supply AC 230-240V, 50Hz
Power Consumption
Normal Use [Approx.] 22W
Standby [Approx.] 0.5W
Auto Power Off / Dimmer yes / -
Display Fluorescent
Main Unit
Dimensions (W x H x D) [Approx.] 152x175x219mm
Weight [Approx.] 1.5kg
Front Speaker
Dimensions (W x H x D) [Approx.] 152x175x200mm