Televizorius Panasonic TS-24N30AEZ
SKU
PaTS24N30AEZ
Prekė yra parduotuvėje.
Pristatymas 1–2 d.d.
Atsiimk nemokamai
mūsų parduotuvėje Kaune
Atsiimk per 2val*.
mūsų parduotuvėje Kaune
Greitas pristatymas
visoje Lietuvoje
Technikos taisykla
servisas Kaune
HD LED televizorius su neprilygstamu
HD našumu už prieinamą kainą
HD vaizdo našumas
Didelio kontrasto vaizdai
USB medijos grotuvas
Lanksčios žiūrėjimo parinktys
Galimybė montuoti ant sienos
Erdvę taupantis ir elegantiškas plonas rėmelis
Panasonic TS-32N30AEZ. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), ekrano skiriamoji geba: HD tipas: 1366 x 768 pikselių: HD, ekrano technologija: LED, ekrano forma: Plokščias. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Produkto spalva: juoda
Jungtys:
USB
HDMI x 2
HDMI
USB 2.0
Ryšys: Bluetooth 5.0
Ryškumas: HD
Ekranas: 24"
Technologijos: LCD LED
Energijos klasifikavimas: E
Ryškumas (px): 1366 x 768 px
Ekrano įstrižainė (cm): 61 cm
Spalva: Juoda
Garsas: 6 W x 2 garso kolonėlės
TV imtuvai: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C skaitmeniniai ir analoginis
Garsas: 2 Garso kolonėlės
Matmenys (A x P x G): 553 x 63 x 334 mm)
Svoris: 5,5 kg
Picture
  • Panel Technology
    • 2K LCD
  • Resolution (W x H)
    • HD Ready/1,366 x 768
  • Panel Refresh Rate
    • 60Hz
  • Smooth Motion Drive Pro
  • Multi HDR Support*²
  • Dimming/Contrast
    • High Contrast
  • Colour Space
    • N
  • Dolby Vision IQ
    • N
  • HDR10+ Adaptive
  • Filmmaker Mode
  • Processor/Engine
    • HD Colour engine
  • Auto AI for Picture
  • Picture Mode
    • Natural, Dynamic, Cinema, Sport
  • isf Mode
  • Calman READY
Sound
  • Dolby Atmos
  • Surround
    • Surround Sound
  • Speaker Output
    • 12 W (6 W x 2)
  • Auto AI for Sound
  • Sound Mode
    • Smart, Movie, Music, News, Off
Smart Features*¹
  • Smart TV
    • Non Smart
  • TiVo Voice Assistant built-in
  • Works with Google Assistant
  • Alexa Built-in*⁴
  • Works with Alexa
  • Ambient Mode
  • Apple AirPlay*⁵
  • Apple Home*⁵
  • Home Network*⁶
  • IP Home Control
  • In-House TV Streaming (SATIP/DVB-IP)
  • Easy Mirroring/Chromecast built-in
  • Media Player
    • Y*¹⁸
Gaming
  • Game Mode
  • HDMI 2.1 VRR Support
  • HDMI 2.1 HFR Support
  • AMD Freesync Premium*⁷
  • G-Sync Compatible*⁸
Connectivity
  • Wireless LAN Built-in*⁹
  • Bluetooth*¹⁰
  • Bluetooth Audio Link*¹¹
Terminal
  • HDMI Inputs*¹²
    • 1 (side), 1 (rear)
  • HDCP
    • Y (HDCP1.4)
  • HDMI Support Feature
    • Audio Return Channel (Input 2,rear)
      HDMI1.4
  • HDMI Signal Power Link
  • USB
    • 1 (1 side, USB 2.0 x 1)
  • Ethernet
  • CI (Common Interface)
    • 1 (CI Plus, Version 1.4, ECP)
  • Analogue Video Input
  • Component Video Input shared with Composite
    • RCA type x 1 (rear)
  • Digital Audio Output (Optical)
  • Digital Audio Output (Coax)
    • 1 (rear)
  • PC input (VGA) + PC Audio In
  • Headphone Output
    • 1 (side)
Broadcasting
  • Digital Tuner
    • DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
  • Analogue Tuner
    • Y
  • Data Broadcasting
  • USB-HDD Recording*¹³
  • Multi Window
  • HDAVI Control
  • Voice Guidance
  • EPG
  • Twin Tuner
Design
Energy Data
  • Suppliers Trademark
    • Panasonic
  • Model ID
    • TS-24N30AEZ
  • Energy Efficiency Class
    • SDR: E; HDR: G
  • Visible Screen Size (diagonal)
    • 61 cm / 24 inches
  • On mode Average Power Consumption*¹⁴
    • SDR: 26 kWh/1,000h
  • Annual Energy Consumption*¹⁵
  • Standby Power Consumption
    • <0.5W
  • Off mode Power Consumption
    • NA
  • Screen Resolution
    • 1,366 x 768
  • Power Supply
    • AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
  • Rated Power Consumption
  • Ambient Sensor (CATS)
General
  • Included Accessory*¹⁶
    • TV Remote
  • Dimensions (W x D x H) (w/o stand)
    •   553 x 63 x 334 mm
  • Dimensions (W x D x H) (with stand)*¹⁷
    •    553 x 134 x 372 mm
  • Weight (w/o stand)
    • 4.50 kg
  • Weight (with stand)
    • 5.50 kg
  • Dimension Pedestal (W x D x H)
    •   mm
  • VESA Compatible
  • VESA Dimension (W x D x H)
    • 75x75(M4)
  • Outer Boxed Unit (W x H x D)
    • 845 x 530 x 145 mm