Televizorius Panasonic TX-40JX800E

„Android TV™“
Nuostabus kontrastas – „HDR Bright Panel Plus“
Iš tiesų tikslus vaizdas – HCX procesorius
Veiksmas dideliame ekrane su garsu – Erdvinis garsas
Likite namie ir mėgaukitės žaidimų veiksmu ekrane – Žaidimo režimas

509,00 €
Tik pagal išankstinį užsakymą!
Yra sandėlyje
ID
PaTX40JX800E

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

LED televizorius TX-40JX800E

Galimybė laisvai rinktis, ką žiūrėti, paprastas pateikimas ir išskirtinis vaizdas

 


                                                                                      

JX800 serijos 4K LED „Android TV™“ turi „HDR Bright Panel Plus“ ekrano skydą, kuris gyvybingai perteikia spalvingus vaizdus. Šį nuostabų rinkinį paprasta naudoti, jis siūlo daugybę transliavimo galimybių. Mūsų HCX procesorius apdirba vaizdą, todėl jame puikiai matosi ir jūsų mėgstamos dramos.


Pamatykite viską. Pajauskite viską.
Jūsų namų pramogos apsiriboja televizijos transliacijomis ir fiksuota jų programa? Naudodamiesi „Android TV“ mėgstamą turinį galėsite žiūrėti taip, kaip jums tai patinka. Tai išmanesnis ir lengvesnis būdas išnaudoti televizoriaus galimybes. Žiūrėkite geriausius serialus, įskaitant „Netflix“* ir „Prime Video“* turinį ir mėgaukitės puikiomis spalvomis 4K raiška, taip, kaip numatė kūrėjai. * Būtina prenumerata ir plačiajuostis internetas

Išnaudokite daugiau televizoriaus galimybių
„Android TV“ – supaprastinkite naudojimosi pramogomis patirtį su „Android TV“. Daugiau nei 400 000 filmų ir laidų vienoje vietoje. Valdykite televizorių balsu su „Google“. *„Google“, „Google Play“, „Android TV“, „Chromecast built-in“ ir kiti ženklai yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Google Assistant“ neveikia tam tikrose šalyse ir tam tikromis kalbomis. Būtinas interneto ryšys. Gali būti reikalaujama užsiprenumeruoti paslaugas.

Žiūrėkite mėgstamą turinį ir valdykite viską balsu.
Balsu nurodykite norimą laidą, valdykite įrenginius ir atlikite kitus veiksmus – tiesiog paprašykite „Google“. *„Google“, „Google Play“, „Android TV“, „Chromecast built-in“ ir kiti ženklai yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Google Assistant“ neveikia tam tikrose šalyse ir tam tikromis kalbomis. Būtinas interneto ryšys. Gali būti reikalaujama užsisakyti paslaugą.

Nuostabus kontrastas suteikia dar daugiau dramos
4K LED išmanieji televizoriai su „HDR Bright Panel Plus“ ekranais puikiai tinka patalpose, kuriose daug natūralios šviesos. Aiškus spalvotas vaizdas ir nepriekaištingas kontrastas net ir pačią šviesiausią dieną. Kam laukti vakaro, kad pasižiūrėtumėte serialą?

Tikroviškas, akimirką užfiksuojantis vaizdas
HCX procesorius – šis procesorius yra šio modelio smegenys. Televizorių technologijų žinios padėjo sukurti vaizdo procesorių, kuris pasižymi nepriekaištingu kontrastu, aiškumu ir ypač tikroviškomis spalvomis.

Pramogos dideliame ekrane ir jas atitinkantis garsas
Erdvinis garsas – atverkite garso erdvę, kad garsas būtų toks pat įtraukiantis, kaip ir veiksmas dideliame ekrane. Garsas padeda įsitraukti į tai, ką žiūrite, kad galėtumėte pasijusti istorijos dalimi.

Optimalus ryškumas ir spalvos neatsižvelgiant į šaltinį
Aukščiausios klasė televizoriai palaiko visus HDR (didelio dinaminio diapazono) formatus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą veikimą neatsižvelgiant į vaizdo šaltinį. Ryškumas ir spalvos optimizuojamos kiekvienoje scenoje ir nesvarbu, ar šaltinis yra „Dolby Vision“, HLG, HDR10 ar „HDR10+ Adaptive“ formatas.

Transliavimo funkcija
Ar žinojote, kad išmaniajame telefone žiūrimas „Netflix“ laidas galite transliuoti „Panasonic“ televizoriuje? Tiesiog prijunkite abu įrenginius prie „Wi-Fi“. Bakstelėkite Transliavimo piktogramą ir pradėkite peržiūrą. Norite išbandyti peržiūrėdami naujausius „Netflix“ serialus? * Būtina „Netflix“ transliacijų narystė

Papildomai
Gamintojas Panasonic
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Televizorius Panasonic TX-40JX800E
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.
Kainos nurodytos su PVM. Kainos ir akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo „Mikrodelta“ parduotuvėje taikomų akcijų ir kainų.