Televizorius Panasonic TX-55FZ950E
OLED televizorius
4K PRO HDR
Mater HDR OLED
Multi HDR Support with Dynamic Scene Optimiser
Dynamic Blade Speaker – Tuned by Technics
Game/ Sport Mode
SKU
PaTX55FZ950E
Išparduota.
Atsiimk nemokamai
mūsų parduotuvėje Kaune
Atsiimk per 2val*.
mūsų parduotuvėje Kaune
Greitas pristatymas
visoje Lietuvoje
Technikos taisykla
servisas Kaune
Vaizdo kokybė
Ekranas4K ULTRA HD/Master OLED HDR with Absolute Black Filter
ŠviesumasUltra Bright Panel
Rezoliucija3,840 (W) x 2,160 (H)
Ekrano variklisOLED Superb Motion Drive
Ultra HD Premium*1Y
Muti HDR palaikymas*15HDR10+ certified, HDR10, HLG
HDR Brightness Enhancer (auto/rankinis)Y
KontrastasUltimate Contrast
Spalvų gylisWide Colour Spectrum
HCX procesoriusY
Local Dimming
Adaptive Backlight Dimming
THX sertifikuotas ekranas*2Y
isf ModeY
Surround garsasCinema Suround Pro
Garsiakalbių galia80 W (20 W x 2 + 20 W x 2)
Garso režimaiStandartinis/Muzika/Kalba/Stadionas/Vartotojas
Smart savybės
my Home ScreenY (3.0)
Pagalba balsuY
Balso instrukcijosY
EPGY
Menu kalbos27 kalbos*13
Dvigubas HD imtuvas / HD trigubas intuvasY / Y
ProcesoriusQuad-Core Pro
WiFi / belaidis LANY
Panasonic Media Center (App) Y
TV Anywhere*3Y
In-House TV StreamingY (Server / Client)
Panasonic TV nuotolinio valdymo AppsY
Swipe & ShareY
Smart CalibrationY
Programa Internet Apps*16Y
Interneto naršyklė*4Y
Easy MirroringY
DLNA*5Y (DTCP-IP/DMP/DMR/DMS)
Bluetooth*6Y (Keyboard/Mouse/Audio Device)
Bluetooth Audio jungtis*17Y
IP Home kontrolė (Crestron/Control4)Y
Medijos grotuvas / Media PlayerY (2.0)*14
HbbTVY
Teletekstas2000P
Įrašymas į USB-HDD (w/ Rewind live TV)*7Y
Multi langai2T PAP/PIP/PAT
HDAVI kontrolėY
Duomenys
GamintojasPanasonic
ModelisTX-55FZ950E
Energijos taupymo kalsėB
Matoma ekrano dalis (įstrižainė)139 cm / 55 coliai
Vidutinės energijos sąnaudos*8119 W
Energijos sąnaudos*9165 kWh
Energijos sąnaudos budinčiam režime0.5 W
Energijos sąnaudos iįjungus0.3 W
Ekrano rezoliucija3,840 (W) x 2,160 (H)
MaitinimasAC 220 - 240 V, 50/60 Hz
Nominalus energijos suvartojimas403 W
Automatinis reagavimas į apvietimą (CATS)Y
Dizainas
Dizaino koncepcijaArt & Interior
Terminalas
Skaitmeninis intuvasDVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Analoginis imtuvasY
HDMI*102 (priekyje), 2 (gale)
HDMI (4K 60/50p with HDCP2.2)4
Palaikymo funkcijaAudio Return Channel (Input 2)
USB3 (1 side, 2 rear; USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 2)
LAN prievadas1
Kortelių lizdas CI (Common Interface) 2 (CI Plus, Version 1.4)
SD kortelėY
Scart jungtis
Komponentinis Video išėjimas (shared with Composite)RCA phono type x 1 (gale)
Skaitmenis garso išėjimas (optinis)1 (gale)
Ausinių jungtis1 (priekyje)
Pagrindai
Komplektuojami priedai*11Touch Pad Remote / TV nuotolinio valdymo pultas
Matmenys (P x A x G) (be stovo)1228 x 713 x 62 mm
Matmenys (P x A x G) (su stovu)*121228 x 785 x 330 mm
Svoris (be stovo)21.0 kg
Svoris (su stovu)29.0 kg
VESA suderinamaY
VESA matmenys400 x 300 mm
Pakuotės matmenys (P x A x G)1410 x 825 x 315 mm
Visos pakuotės svoris39.0 kg
*1 Ultra HD PremiumTM logo is a trademark of the UHD Alliance, Inc.
- viewable contents may vary depend on models,
- viewable contents may differ from those for PC,
- viewable contents may be limited.
*7 This feature requires a USB hard drive or flash drive with a capacity of at least 160 GB.
*8 Based on IEC 62087 Ed.2 measurement method.
*11 Not all the accessories are listed here.
*12 Dimension with recommended pedestal style.
*14 To playback HDR, a HDR source is required (H.264 or H.265(ST2084 or HLG format)).
*15 All models: Supporting HDR does not increase the peak brightness capabilities of the TV panel.
Papildomai
Gamintojas Panasonic
Tipas OLED
Ekrano ?strižain? 55" (140 cm)